Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Memo Pocket Farm Animals

€4,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 3.9cm x 15cm x 20cm

Një lojë kujtimi dhe shoqërimi për t'u argëtuar vetëm ose së bashku me miqtë dhe të afërmit. Qëllimi i lojës është të kombinohen pjesët për të formuar çifte duke përdorur kujtesën vizuale. Fituesi është lojtari që gjen të gjitha çiftet. 48 kartat janë të ilustruara me imazhe të bukura të kafshëve të fermës.

Për moshat: 3 vjet +