Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Memo Pocket Unicorn

€4,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 3.9cm x 20cm x 15cm

Një lojë kujtese ku qëllimi i kësaj loje është të përputhe dy karta ndërmjet vete duke përdorur kujtesën tuaj. Fituesi është lojtari që përputh më së shumti çifte.

48 letrat janë të ilustruara me imazhe të njëbrirëshve fantastikë. Stimulon vëzhgimin, kujtesën dhe përqendrimin. Për 1 lojtarë ose më shumë.

 

Për moshat: 4 vjet +