Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Mio The Robot

€34,99
Shto në listën e dëshirave

 

Madhësia:(TH x GJ x L) 7.7cm x 30cm x 30cm

Një robot i mahnitshëm ka mbërritur tek ne vetëm për ju!!
Falë këtij roboti, fëmijët tuaj do të zbaviten pa masë!!
Fëmijët mund të përdorin mikrofonin për ta komanduar atë thjesht duke duartrokitur, ndërsa paneli i butonit në anën e pasme të robotit mund të përdoret për të programuar rrugën e tij. Aplikacioni falas mund ta përdorni në dy mënyra, për të koduar për të mësuar parimet bazë të programimit dhe për të kontrolluar lëvizjet dhe tingujt.
Së fundi, me mbajtësin e magnetit, mund ta bëni robotin të vizatojë ose për të kërkuar monedha të vogla dhe kapëse letre.

Për moshat: 8 vjet +