Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

My Charms Dolls

€12,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 6cm x 18cm x 18cm

Një çantë ekskluzive për krijimin e kukullave të vogla!!

4 kukulla elegante me një stil unik dhe origjinal!

Fashionistët e rinjë mund të mbledhin forma, bashkojnë ato me unaza metalike për të ndërtuar trupin dhe për të krijuar veshjet e tyre!