Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

My First Walking Scooter

€34,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 13cm x 50cm x 28cm

Një skuter i dashur, me një dizajn klasik, i bërë nga një material 100% i riciklueshëm për të ndihmuar fëmijën tuaj të argëtohet duke hedhur hapat e tyre të parë në këtë botë! Një lodër në formë skuteri për të stimuluar zhvillimin e aftësive motorike të fëmijëve, koordinimin dhe perceptimin hapësinor. Përfshin një vend ku fëmijët mund të mbajnë sende të vogla personale. Prodhuar në Itali.

 

Për moshat: 10 - 36 muaj