Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Party Shapes & Colors

€6,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 18cm x 23cm

Një lojë e thjeshtë dhe argëtuese që inkurajon fëmijët tuaj të vegjël të njohin format gjeometrike dhe 4 ngjyrat kryesore. 
4 figura dhe gjashtë copa nga 16 forma tjera shumëngjyrëshe, ofrojnë shumë mënyra të ndryshme për të luajtur, me të cilat fëmija mund të mësoj format dhe ngjyrat.
Kjo lojë gjithashtu argëton fëmijën tuaj pasi që ata krijojnë gjithçka që imagjinata e tyre mund të paramendoj.

Për moshat: 2 vjet +