Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Perfumes And Cosmetic

€23,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 45.1cm x 31.1cm

Një laborator i vërtetë bukurie për të bërë krijime vërtet madhështore, të personalizuara. Përmban parfume, sapunë, kremra dhe kripëra banje të aromatizuara. Ky komplet shkencor përfshin esenca dhe përbërës natyralë për të stimuluar kreativitetin e fëmijëve. Shumë aktivitete argëtuese të propozuara në një manual të pasur që i udhëzon fëmijët përgjatë zbulimit të shkencës së parfumeve dhe kozmetikës.

 

Për moshat: 8 vjet +