Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Pete The Puppy

€19,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 11cm x 31.5cm x 20cm

Një qen pelushi shum i butë i përshtatshëm për fëmijët e vegjël për të luajtur në një atmosferë të mbushur me butësi! Ky qen i lezetshëm vjen me një batanije të butë ngushëlluese të krijuar për të thithur aromën e nënës dhe për të qetësuar fëmijën. Lodra prej pelushi është bërë nga materiale të ndryshme për të rritur stimulimin, duke i lejuar fëmijët të zhvillojnë perceptimin e prekjes në fazat e hershme të jetës së tyre.

 

Për moshat: 0 muaj +