Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Pull Along Pony

€25,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 13cm x 26cm x 22cm

Një pony shumë i bukur dhe mahnitës i cili ju mundëson fëmijëve argëtim pa masë!! 
Kur poni lëviz, fëmija juaj do të kënaqet duke dëgjuar melodi zbavitëse dhe qesharake!
Flokët dhe bishti janë bërë me leckë të butë për të ndihmuar fëmijët të zhvillojnë shkathtësitë e tyre të prekjes. 

Për moshat: 6 - 36 muaj