Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Glitter Under The Sea Puzzle - 104 Pcs

€8,40
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 3.3cm x 34.3cm x 24.9cm

Zbukuroni Puzzle'in tuaj me xhevahiret e çmuara ngjitëse, këto janë Puzzle nga koleksioni Jewels Puzzle.
I dedikuar tërësisht vajzave, ai përbëhet nga imazhe që përshkruajnë personazhet më të dashur për të vegjlit.
Imazhe zhytëse me ngjyra të ndezura dhe vezulluese për t'i ndihmuar ata të zhvillojnë aftësi shikimi, logjike dhe krijimtarie.
Cilësia e materialeve dhe teknika ekskluzive e printimit sigurojnë që imazhet të jenë gjithmonë të bukura, të gjalla dhe të ndritshme, për një lojë që nuk përfundon kurrë!

 

Për moshat: 6 vjet +