Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Seaplane And Hydroplane

€12,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 4.5cm x 27.6cm x 18.8cm

Ndërtoni hidroavionin ose hidroplanin dhe zhyteni në një oqean, ndërsa zbuloni sekretet e inxhinierisë detare! Përmban më shumë se 130 copë me të cilat mund të ndërtoni aeroplan të ndryshëm.

Për moshat: 8 vjet +