Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Soft Sun

€19,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 10cm x 20cm x 22cm

Ky diell i bukur me pëlhurë të butë ofron një shoqëri të ëmbël për fëmijën tuaj në kohën e gjumit.
Melodia e diellit të ëmbël është krijuar për të mbështetur fëmijën tuaj në zhvillimin e emocioneve pozitive. 
Ajo është e pajisur me një kapëse të butë, kështu që ju mund ta lidhni atë në një krevat të fëmijës dhe gjithashtu në një karrige. Sipërfaqja e saj e butë stimulon shqisën e prekjes.

 

Për moshat: 0 muaj +