Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Sweet Animals Farm

€16,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 7cm x 31.5cm x 21.5cm

Një set i lezetshëm lojërash i krijuar për bebe, i vendosur në botën e kafshëve të fermës dhe i karakterizuar nga përqafime të ëmbla mes nënave dhe foshnjave. Me 6 tulla ndërtimi të buta dhe një libër të ilustruar, për të shpikur histori të panumërta të ëmbla ferme. Stimulon imagjinatën dhe zhvillimin emocional.

 

Për moshat: 6 - 36 muaj