Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

A-Team: B.A. Keychain

€7,99
Shto në listën e dëshirave

Kur e keni këtë zinxhir çelësash të mrekullueshëm A-Team në çelësat tuaj, B.A. është gjithmonë pranë jush për të gjitha aventurat tuaja të përditshme. Grepa praktike me zinxhir e bën të lehtë ngjitjen e B.A. figura në çelësat, çantën e shpinës ose çantën tuaj. Një dhuratë e shkëlqyeshme për të gjithë fansat e A-Team dhe PLAYMOBIL, dhe një mënyrë fantastike për t'i mbajtur çelësat të sigurt dhe të dobishëm ose për të treguar dashurinë tuaj për nostalgjinë e viteve '80.

Rekomandohet për moshat katër deri në nëntëdhjetë e nëntë vjeç.
Paralajmërim. Rrezik mbytjeje. Pjesë të vogla. Jo për fëmijët nën 3 vjeç.

A-Team TM & © 20th Century Studios