Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Police Keychain

€5,99
Shto në listën e dëshirave

Ky zinxhir i mrekullueshëm çelësash me figurën e Oficerit të Policisë do të kënaqë çdo adhurues të PLAYMOBIL. Falë kapëses praktike të kapjes, polici PLAYMOBIL mund të ngjitet në çantën e shpinës, çantën ose çelësat tuaj me shpejtësi dhe tregon entuziazmin tuaj për PLAYMOBIL kudo. Një simpatik tërheqës dhe shoqërues ideal për të gjitha aventurat e përditshme. Zinxhiri i çelësave të punonjësve të policisë PLAYMOBIL është një mënyrë e shkëlqyer për t'i mbajtur çelësat tuaj të sigurt dhe të dobishëm, ose për të personalizuar sendet.

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.