Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Mermaids

€4,99
Shto në listën e dëshirave

Gjithmonë ndodh shumë gjëra nën ujë. Sot dy sirenat takohen për të luajtur tenis. Fillimisht vendosni rrjetën e tenisit, bëni gati raketat dhe më pas loja mund të fillojë. Krehri mund të përdoret si rrjetë tenisi ose si zbukurim flokësh. Shifrat mund të ulen dhe të qëndrojnë në fin e bishtit. Figurat PLAYMOBIL Special Plus me shtesa të shkëlqyera janë dhurata ideale. Argëtim i shkëlqyeshëm për të mbledhur, luajtur dhe për të dhuruar!

Informacion shtese
Figura: 2 vajza sirenë; Kafshët: 1 kalë deti; Aksesorët: 1 krehër flokësh, 1 lule, 1 tas, 1 top, 2 raketa tenisi

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.