Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Starter Pack Knight Fairy with Raccoon

€15,99
Shto në listën e dëshirave

"Në pyllin magjik të zanave të Ayuma, Zanat e Kalorësve sigurojnë paqen dhe harmoninë. Me kafshën e saj shpirtërore, rakun, Zana e guximshme e Kalorësve, Namika, niset të kujdeset për pyllin. Nëse një zanë lakuriqësh nate afrohet, ajo ka harkun e saj. dhe shigjeta si dhe shtiza e saj gati. Si një zanë kalorës, ajo është e përgatitur mirë falë stërvitjes së saj të zellshme me bedelin e stërvitjes. Kjo Paketë fillestare e PLAYMOBIL Knight Fairy është një hyrje ose shtesë e shkëlqyer në botën magjike PLAYMOBIL Ayuma, ku fëmijët mund të hyjnë në një mbretëri emocionuese përrallash. Tani një seri e njohur në YouTube! Ndiqni historinë sot: https://bit.ly/AdventuresofAyumaSeries. Kompleti përfshin një zanë kalorës me krahë gjethesh të lëvizshme, shtizë, sëpatë luftarake, sabre, të lëvizshme fund silikoni dhe shumë shtesa të tjera për aventura emocionuese me zanash Rekomandohet për moshat shtatë deri në dymbëdhjetë vjeç.

Informacion shtese
Aventurat e aplikacionit Ayuma tani në App Store dhe Google Play . Për më shumë informacion rreth aplikacionit, vizitoni App Store ose Google Play. *Kërkesat minimale të sistemit: Android nga versioni 9 Pie & iOS nga versioni 12. Për më shumë informacion rreth aplikacionit, vizitoni App Store ose Google Play.

Figura: 1 Kalorës Zana; Kafshët: rakun e kafshëve shpirtërore; Aksesorët: 1 trung peme, 1 bedel stërvitjeje, 1 hark, 1 sëpatë beteje, 1 shtizë, 1 sabër të gjatë, 1 skaj, 1 rrip me pendë, 1 këllëf.

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.
Paralajmërim. Rrezik mbytjeje. Pjesë të vogla. Jo për fëmijët nën 3 vjeç."