Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Starter Pack Princess Garden

€19,99
Shto në listën e dëshirave

Princeshat pushojnë në kopsht me një filxhan ekipi dhe një lojë kroket.

Paketat fillestare - prezantimi i përsosur në botët e temave PLAYMOBIL! Kaloni ditën duke pushuar në Kopshtin e Princeshës dhe shijoni një lojë kroket. Përdorni çekiçin për të goditur topin nëpër harqet e kurorës. Pasi të përfundojë loja, shijoni një pije freskuese në tryezën nën harkun e luleve. Seti përfshin dy figura, tavolinë, hark lulesh, kurorë dhe aksesorë të tjerë. Rekomandohet për moshat tre e lart. Paralajmërim. Rrezik mbytjeje. Përmban një top të vogël dhe pjesë të vogla. Jo për fëmijët nën 3 vjeç.

Informacion shtese
Figurat: 2 princesha; Kafshët: 1 pëllumb, 1 flutur; Aksesorë: 1 pavijon, 2 gardhe, 1 çekiç kroketi, 3 topa, 3 gola, 1 diademë, 1 gotë, 2 funde, 1 hark, 1 kosh me top, 1 tavolinë, 1 enë

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.