Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Playmobil

Filter

Starter Pack Construction Site

€19,99

Prezantimi i përsosur në botët e PLAYMOBIL! Me çikrik pune dhe shume aksesore. Është një ditë e ngarkuar në kantierin e ndërtimit të paketës fillestare, ndërsa anëtari i ekuipazhit fillon punën në ndërtesë. Pas vendosjes së parzmores së sigurisë, punëtori...

Ninja

€3,70

Ninja është një mjeshtër i klasës së tij. Ai ka shumë vite që ushtron arte marciale dhe tashmë ka fituar shumë turne. Ai jo vetëm që është i shkëlqyer me shpatën, por di edhe të maskohet mirë. Kompleti përmban një...

Race Car Driver

€3,70

Përfshirë filxhan dhe timonin. Informacion shtese Shifrat: 1 burrë; Aksesorë: 1 helmetë, 1 filxhan, 1 timon, 2 doreza Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.

Police Jet Pack with Boat

€19,99

Polici me çantë shpine jet i afrohet grabitësit të arteve duke ikur me një gomone. Përmasat e varkës së fryrë me motor: 15 x 8 x 4,5 cm (LxDxH) Informacion shtese Shifrat: 1 polic, 1 kapuç; Aksesorë: 1 motobarkë, 1...

Police Parachute with Amphibious Vehicle

€26,99

Parashuta e policisë ndjek grabitësin e bankës, i cili arratiset në det me automjetin e tij amfib. Me parashutë pune! Përmasat e mjetit amfib: 15,5 x 9,5 x 11,5 cm (LxDxH) Shto në Shportë Informacion shtese Shifrat: 1 polic, 1...

Police Jet with Drone

€36,99

Për ndjekje emocionuese në ajër! Avioni i policisë ndjek grabitësin e parave duke ikur me një dron inovativ. Dimensionet e rrymës së shpalosur: 24 x 18 x 7 cm (LxDxH) Informacion shtese Shifrat: 1 polic, 1 kapuç; Aksesorë: 1 avion...

Porsche Mission E

€89,99

Automjeti elektrik me kontroll RC, efekte ndriçimi të ftohtë dhe stacion karikimi. Kërkohen 7 x bateri AAA Dimensionet e automjetit: 10,8 x 4,3 x 3 inç (LxDxH) Shikoni Porsche Mission E gjenial - kombinimi perfekt i teknologjisë me performancë të...

Violet Vale - Air Magician

€12,49

Air Magician përfshin aeroplan me erë me krahë të palosshëm. Dinak Astrathor është magjistari i ajrit. Me aeroplanin e tij me erë, ai noton nëpër qiell si me magji dhe ruan forcat e liga. Magjia e tij madje i mundëson...

Violet Vale - Demon Patrol

€27,99

Karrocë e shkathët me armë që mund të qëllojnë dhe pajisje të tjera për të kapur demonët keqdashës. Përmasat: 19 x 11 x 11,5 cm (LxWxH) Timithor dhe miqtë e tij magjikë mund të kenë forcat e mira në anën...

Violet Vale - Plant Magician

€12,49

Përfshin vendin e fshehjes së bimëve dhe rrjetën e grumbullimit. Vegithor është magjistari i fuqishëm i bimëve. Ai di gjithçka për barishtet, pemët, shkurret dhe bimët dhe sigurisht se si të krijojë ilaçet më efektive prej tyre. Nëpërmjet magjisë së...

Violet Vale - Demon Lair

€65,99

Me portal magjik (përfshi mekanizmin e këmbëzës) për thirrjen e demonëve, si dhe birucë dhe aksesorë të tjerë. Ndaloni magjistarin e keq dhe ndihmësit e tij ... ose bashkohuni me ta. Përmasat: 32,5 x 30 x 36 cm (LxWxH) Kjo...

PLAYMOBIL Figures Series 21 - Girls

€2,49

Argëtim pafund kombinimi me figurat fantastike PLAYMOBIL! Figurat e gjithanshme të PLAYMOBIL në pjesë të veçanta mund të rimontohen çdo ditë. Kokat, trupat, këmbët, aksesorët - thjesht ndërroni, përzieni dhe përputhni. Çantat surprizë të serisë 21 përmbajnë edhe një herë...

PLAYMOBIL Figures Series 21 - Boys

€2,49

Informacion shtese Figurat: 1 figurë surprizë në pjesë me aksesorë Rekomandohet për moshat 5 vjeç e lart.

Dragon Racing: Fishlegs and Meatlug

€38,99

Me shalë të lëvizshme. Dimensionet e kokrrës së mishit: 18 x 28 x 10 cm (LxWxH) Këmbët e peshkut dhe dragoi i tij grykës Meatlug janë gjithashtu të pajisur me pamjen e re të lezetshme të garave. Edhe pse të...

Dragon Racing: Astrid and Stormfly

€33,99

Me shalë të lëvizshme. Dimensionet e Stormfly: 30 x 25 x 18 cm (LxWxH) Astridi i guximshëm dhe shoku i saj i zgjuar i dragoit Stormfly janë të pandashëm. Stormfly i përket specieve të dragoit Deadly Nadder dhe ka shpërthime...

Dragon Racing: Hiccup and Toothless

€33,99

Me dritë LED dhe funksionin e shkrepjes. Moduli i dritës kërkon një mikro-bateri 1,5 V (AAA). Përmasat pa dhëmbë: 38 x 50 x 20 cm (LxWxH) Mirë se vini në garën e dragoit të madh! Hiccup, Astrid dhe miqtë e...

SCOOBY-DOO! Mystery Figures (Series 2)

€3,49

Me 4 personazhet kryesore dhe 8 zuzaret nga seriali i animuar SCOOBY-DOO! për mbledhjen. Përfshirë ngjitësen dhe "kartën fantazmë". Të gjitha figurat mund të demaskohen! Zbuloni SCOOBY-DOO emocionues! Mystery Figures me një nga dymbëdhjetë personazhet nga seriali i famshëm i...

Novelmore Knights Set

€12,49

Zgjeroni ushtrinë tuaj në rritje të Knights of Novelmore! Për shumë vite ishte e qetë në mbretërinë e Novelmore. Kalorësit kishin mjaft kohë për stërvitje të përditshme, por nuk kishte beteja në të cilat duhej të provonin veten. Megjithatë, që...

Novelmore Knights Airship

€43,99

Një shpikje e zgjuar nga punëtoria e Dario DaVanci. Si një aeroplan, ai mund të transportojë shpejt njerëz dhe objekte dhe të sulmojë nga lart duke përdorur topat e tij funksionalë. Dario DaVanci është një shpikës i zgjuar. Goditja e...

Burnham Raiders Fire Ship

€56,99

Burnham Raiders janë të përgatitur për të gjitha sulmet kur janë në ujë. Përfshin topa të lëvizshëm dhe hark. Kërkimi për armaturën magjike Invincibus vazhdon. Por aventura nuk ndodh vetëm në kontinent. Edhe në ujë, Burnham Raiders janë një kërcënim...

Special Operations Agent

€4,99

Për asgjësimin e lëndëve plasëse është thirrur grupi special i policisë. Agjenti i Operacioneve Speciale ka veshur një kostum special me helmetë për detyrën e tij të rrezikshme. Së pari, roboti i vogël dërgohet për të zbuluar eksplozivët, pastaj është...

Fairy Stilt Walker

€4,99

Në panair Fairy Stilt Walker i magjeps të gjithë me shfaqjen e saj magjike. Ajo valëvit në mënyrë elegante flamujt e saj shumëngjyrësh dhe buzëqesh në mënyrë misterioze. Figurat PLAYMOBIL Special Plus janë suvenir ideal. Argëtim i madh për të...

Helicopter Pursuit with Runaway Van

€66,99

I pajisur me një predhë me grep, helikopteri ngrihet në ndjekje të mjetit të arratisjes së kamufluar të kriminelit. Zbuloni targat duke i fërkuar! Përmasat (automjeti): 28,5 x 11,5 x 14,5 cm (LxDxH) Treshja e gangsterëve ka planifikuar grabitjen e...

Police Off-Road Car with Jewel Thief

€27,99

Për ndjekje emocionuese në terren të ashpër! Makina fuoristradë e policisë ndjek grabitësin me biçikletën e tij motocross deri në vendin e tij të fshehtë të fshehtë. Sapo ka ndodhur një grabitje shumë e pacipë: një hajdut ka vjedhur një...

Police Parachute Search

€33,99

Një ndjekje emocionuese në ajër! Hidheni parashutën në ajër dhe shikoni teksa grabitësi noton poshtë. Helikopteri i policisë e mban nën vëzhgim. Ky operacion policor është një operacion i profilit të lartë. Mashtruesi dëshiron të arratiset me një parashutë. Por...

Animal Train

€22,99

Gjithmonë ka diçka të re për të zbuluar në bordin e trenit të kafshëve. Kafshët shërbejnë si karroca treni, të cilët mund të ndahen ose të bashkohen për të bërë një tren. Caktoni pjesë fotografike për kafshët dhe tregoni historitë...

Fairy Friend with Fawn

€5,49

Guri i bardhë është miku i dashur i zanës. Kujdesi për kafshët e pyllit është një nga detyrat e zanave. Sot zanash miqësore kujdeset për një pjell të vogël. Për orë të tëra ata të dy luajnë së bashku fshehurazi...

Unicorn Carriage with Fairy

€10,49

Sot zana bën një ekskursion me karrocën e njëbrirëshit. Në një kohë të shkurtër njëbrirëshi i durueshëm mbërthehet në karrocë, atëherë është koha të hyni dhe të zbrisni. Pas një udhëtimi të shkurtër, një zog i bashkohet zanës në karrocë...

My Take Along Preschool

€43,99

Gjithmonë ka diçka që ndodh në shkollën e lojërave: të luash në lëkundje, rrëshqitje, karusele dhe shumë më tepër. Përmbajtja e plotë e setit të luajtjes mund të ruhet në valixhe. E përkryer për argëtim në lëvizje! Përmasat e mbyllura:...

Burnham Raiders Fire Ram

€33,99

Përfshin dy Burnham Raiders dhe një mburojë flakë për të pushtuar kështjellat e armikut. Për të kapur Novelmore Castle, Burnham Raiders kanë zhvilluar një armë veçanërisht të sofistikuar: Fire Ram. Dashi i rrezikshëm rrahës me rrotat e tij të ndezura...

1 2 3