Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Playmobil

Filter

Novelmore Mobile Fortress

€43,99

Dy kalorës në shpikjen e re të Dario DaVanci. Një kombinim katapultë dhe gjuajtës shigjetash. Në Novelmore, Knights of Novelmore dhe sulmuesit rebelë Burnham përballen me njëri-tjetrin në betejën për armaturën magjike të Invincibus. Dario DaVanci, shpikësi më i shkëlqyer...

Baker with Dessert Table

€4,99

Pjekja është pasioni i saj. Pastçieri punëtor shpenzon shumë orë çdo ditë në furrë buke, duke krijuar ëmbëlsira të shijshme, ëmbëlsira të ëmbla dhe torta ëndërrimtare. Cupcakes duken veçanërisht të shijshme sot! Figurat PLAYMOBIL Special Plus me shtesa të shkëlqyera...

Boys with Motorcycle

€4,99

Kur të rriten, këta dy djem do të donin të bëheshin shoferë garash. Ata stërviten me radhë në pistën e garës me biçikletat e tyre të garave. Kush do të jetë më i shpejti sot? Figurat PLAYMOBIL Special Plus me...

Fairy Researcher

€4,99

Me njëbrirësh bebe Bota misterioze e zanave është specialiteti i studiuesit të zanave. Libri i saj tashmë përmban shumë detaje interesante rreth këtyre krijesave legjendare, por ka shumë më tepër për të mësuar. Me lupën e saj, studiuesja e vogël...

Dwarf Knight

€4,99

Dhe aksesorë të tjerë. I vogël por i fuqishëm! Kjo është motoja e këtij kalorësi trim xhuxh. I pajisur me mburojë, helmetë, shpata dhe çekiç, ai është gjithmonë gati për betejën e radhës. Kundërshtarët edhe më të mëdhenj më mirë...

Street Performer

€4,99

Në një kostum ari. Kësaj artiste i pëlqen të performojë në rrugë. Me kostumin e tij të artë ai tërheq vëmendjen e të gjithë kalimtarëve. Ai qëndron shumë i palëvizshëm dhe nuk lëviz, derisa papritmas lëkundet ombrellën e artë dhe...

Mother with Children

€12,49

Moti është shumë i këndshëm, mamaja dhe fëmijët shkojnë në çerdhe. I vogli nget rehat në karrocën, ndërsa vëllai i madh nxiton përpara me biçikletën e ekuilibrit. Me këtë shpejtësi, të tre arrijnë në çerdhe brenda një kohe të shkurtër....

Children with Costumes

€15,99

Fëmijët mund të veshin kostumet dhe aksesorët e përfshirë. Sot fëmijët mund të vishen, kjo është kënaqësi! Ka shumë kostume në kutinë e madhe, ka diçka për të gjithë. "Unë do të vishem si një kalorës!" bërtet djali. “Sot do...

Toddler Room

€22,99

Me tavolinë ndërrimi, karrige, rrogoz lodrash, lodra dhe shumë aksesorë të tjerë. Mund të kombinohet me Rainbow Daycare (70280 - shitet veçmas). Përmasat: 22 x 18 x 7.5 cm (LxWxH). Në dhomën e të vegjëlve një infermiere e dashur kujdeset...

Adventure Playground

€38,99

Hyni në shtëpinë e lojërave nëpërmjet rrjetës së ngjitjes ose murit shkëmbor. Më pas, kthejeni rrëshqitjen përsëri poshtë. Përfshin një lëkundje gomash, sharrë krokodili dhe lodra me rërë. Përmasat: 38 x 32 x 20.5 cm (LxWxH). Çfarë mund të jetë...

Rainbow Daycare

€78,99

I pajisur me tavoline per femije, karrige, kend lojrash dhe kuzhine. Përfshin një zile funksionale dhe ndriçim të jashtëm. Mund të kombinohet me dhomën e fëmijëve (70282 - shitet veçmas). Përmasat: 50.5 x 27 x 19.5 cm (LxWxH). Mirë se...

Temple of Time

€33,99

Informacion shtese Figurat: 2 kalorës, 1 magjistar Kafshët: asnjë Aksesorë: 2 pranga krahu, 3 pelerina, 2 x shami, 1 kapele magjike, 2 doreza, 1 qese rripi. 1 pllakë bazë Rekomandohet për moshat 5 vjeç e lart.

Construction Truck with Garage

€27,99

Në kamionin e tij të gjerë të plehrave, punëtori i ndërtimit e sjell ngarkesën në magazinë. Ai nget me kujdes prapa rampasë, hap zonën e ngarkimit dhe ajo rrëshqet në magazinë. Kjo ishte e lehtë. Kjo e bën punën argëtuese!...

My Take Along Barn

€33,99

My Take Along Farm nga PLAYMOBIL®-1.2.3 është perfekt për fëmijët në lëvizje. Kali dëshiron të dalë në shesh. Këtu ka shumë hapësirë ??për të ushtruar dhe për të kapur pak ajër të pastër. Kalorësi vendos përkrenaren e saj dhe përgatitet...

Dump Truck

€17,99

informacion shtese Shifrat: 1 punëtore ndërtimi Aksesorë: 1 kamion hale, 3 module, 1 kuti veglash Rekomandohet për moshat 1 1/2 e lart.

Shovel Excavator

€17,99

informacion shtese Figura: 1 punëtor ndërtimi Aksesorë: 1 ekskavator kovë, 3 module, 1 trekëndësh paralajmërues Rekomandohet për moshat 1 1/2 e lart.

Ambulance with Flashing Lights

€53,99

Oh jo, një aksident në rrugën kryesore! Një djalë ka rënë nga biçikleta. Për fat të mirë, ambulanca ishte në rrugëtim afër dhe erdhi sa më shpejt që mundi. Djaloshi është i lënduar në gju dhe nuk mund të ecë,...

Rescue Helicopter

€38,99

Për operacionet më urgjente të urgjencës, ekipi i shpëtimit PLAYMOBIL® merr mbështetje nga ajri. Ndihmësi fluturon shpejt në vendngjarje me helikopterin e tij të shpëtimit. Një grua është aksidentuar dhe ndodhet e plagosur në rrugë. Mjeku reagon shpejt: vendos një...

Dragon Racing:Gobber the Belch with Sheep Sling

€33,99

Me piedestal druri me kafaze për kapjen dhe hedhjen e deleve për gara me dragua. Përmasat e hobeve të deleve: 18 x 11 x 16 cm (LxWxH). Mund të kombinohet me: 9246 Hiccup & Toothless 9247 Astrid & Stormfly 9458...

Ladder Unit Fire Truck

€17,99

Shkalla rrotullohet 360 ° dhe është plotësisht e lëvizshme me koshin. Me bashkim rimorkio. Nxitoni në vendin e zjarrit me kamionin e zjarrfikëses Ladder Unit. Me një dizajn të ndritshëm dhe plot ngjyra dhe copa të mëdha e të rrumbullakosura,...

Tractor with Trailer

€19,99

Lopata dhe leva janë të lëvizshme. Zona e rimorkios është e anuar për shkarkim në pjesën e pasme. Traktori është në gjendje të ecë pranë portës së fermës Lopata dhe leva janë të lëvizshme. Zona e rimorkios është e anuar...

My Take Along Farm

€38,99

Me kafshë miqësore të oborrit. Papafingo me funksion klasifikimi për sanë, qese dhe ton. Traktori (neni nr. 6964) mund të kalojë nga porta. Përmasat e hapura: 13,78 x 4,33 x 7,48 inç (LxDxH) Mund të kombinohet me: 6964 Traktor me...

Police Roadblock

€18,99

me qen policie dhe shumë pajisje. "Vëmendje - një bandë hajdutësh është në arrati. Ne kemi nevojë për një bllokim të rrugës në rrugën kryesore menjëherë," thërret oficeri i policisë përmes radio-talkie. “Nuk ka problem, do të kujdesemi”, përgjigjen dy...

Police Emergency Vehicle

€38,99

with integrated light and sound effects. The innovative tilt steering ensures great driving fun. Using the fold-down rear spoiler the included mini police car can be sent out on missions immediately. Dimensions: 11.2 x 7.4 x 4.9 in (LxDxH) Additional...

1.2.3 Excavator

€15,99

Figures: 1 driver; Accessories: 1 wheel loader, 1 box Recommended for ages 1 1/2 and up.

Child's First Day at School

€5,49

Më në fund shkolla po fillon përsëri. Dy nxënësit e klasës së parë mezi presin. Me çanta të mbushura dhe kone shumëngjyrëshe të shkollës, ata me kënaqësi marrin rrugën për në shkollë.

1 2 3