Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Spiral Traks plus Trap Door

€6,99
Shto në listën e dëshirave
  • (TH x GJ x L) 7cm x 18cm x 23cm
  • Bëhuni gati për një vorbull argëtimi të zjarrtë dhe krijoni rrugët tuaja duke
    përdorur shinat në formë spirale dhe shumë aksesorë të tjerë!! 
    Me këtë komplet mund të shtoni efekte mahnitëse përgjatë pistës që ju ndërtoni me aksesor tjerë të shtëpisë!! 

    Për moshat: 8 vjet +