Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Adventure Playground

€38,99
Shto në listën e dëshirave

Hyni në shtëpinë e lojërave nëpërmjet rrjetës së ngjitjes ose murit shkëmbor. Më pas, kthejeni rrëshqitjen përsëri poshtë. Përfshin një lëkundje gomash, sharrë krokodili dhe lodra me rërë. Përmasat: 38 x 32 x 20.5 cm (LxWxH).
Çfarë mund të jetë më e bukur se sa të lundrosh dhe të luash jashtë në ajër të pastër? Playground Adventure ofron gjithçka që ju nevojitet paketave të vogla të energjisë për t'u argëtuar realisht. Rrëshqitja, lëkundja e gomave, muri i ngjitjes, sigurisht që të gjitha pajisjet e këndit të lojërave duhet të testohen siç duhet. E preferuara e fëmijëve është sharra e madhe e krokodilit, mbi të cilën ata mund të kërcejnë dhe të lëkunden për orë të tëra. Ndërsa fëmijët luajnë, babi rehatohet në stol. Seti i lojërave përmban katër figura PLAYMOBIL, një shesh lojrash me shtëpi ngjitjeje, rrëshqitje, lëkundje gomash, mur ngjitjeje, stol, sharrë krokodili, skuter, buggy dhe shumë shtesa të tjera.

Informacion shtese
Figurat: 1 burrë, 1 vajzë, 1 djalë, 1 fëmijë Kafshët: 1 flutur, 1 zog Aksesorë: 1 shtëpi lojërash me rrjetë ngjitjeje, mur ngjitjeje, rrëshqitje dhe lëkundje; 1 sharrë krokodili, 1 pemë, 1 stol, 1 rrotë, 1 buggy, 1 shtizë flamuri me flamur, 1 kovë rëre, 1 lopatë rëre, 1 grabujë rëre, 1 sitë rëre, 1 bidon për ujitje, 1 arush pelushi, 1 qese supe, 1 mollë, 1 shishe me ujë, 1 flok, 1 mjekër
Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.