Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Ambulance with Flashing Lights

€53,99
Shto në listën e dëshirave

Oh jo, një aksident në rrugën kryesore! Një djalë ka rënë nga biçikleta. Për fat të mirë, ambulanca ishte në rrugëtim afër dhe erdhi sa më shpejt që mundi. Djaloshi është i lënduar në gju dhe nuk mund të ecë, por fatmirësisht është i vetëdijshëm dhe mund të flasë. Mjekët e ndihmës së shpejtë shpalosin barelën dhe e vendosin djalin mbi të. Më pas e çojnë në ambulancë dhe vrapojnë drejt spitalit me sirena që vajtojnë. Çatia e ambulancës është e pajisur me efekte zanore dhe një dritë ndezëse të lëvizshme. Barela është e palosshme. Brenda ambulancës monitori është i ndriçuar. Shënim: Bateritë nuk janë të përfshira.

Informacion shtese
Shifrat: 2 mjekë ndihmës, 1 burrë i plagosur Aksesorë: 1 ambulancë me dritë dhe tingull ndezës, 1 kolltuk pacienti me rrip fiksimi, 1 kuti mjeku, 1 mbajtës IV, 1 shishe IV me tub, 1 qese reanimator, 2 tuba, 2 fasha me splinte, 1 kartë tregues, 2 futje monitori, 1 zjarrfikës, 1 grup instrumentesh kirurgjikale, 1 fletë etiketa me material veshjeje, 1 biçikletë, 1 helmetë biçiklete

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.