Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Baker with Dessert Table

€4,99
Shto në listën e dëshirave

Pjekja është pasioni i saj. Pastçieri punëtor shpenzon shumë orë çdo ditë në furrë buke, duke krijuar ëmbëlsira të shijshme, ëmbëlsira të ëmbla dhe torta ëndërrimtare. Cupcakes duken veçanërisht të shijshme sot! Figurat PLAYMOBIL Special Plus me shtesa të shkëlqyera janë dhurata ideale.

Informacion shtese
Shifrat: 2 gra; Aksesorë: 1 tavolinë, 1 stol, 1 tortë, 3 kek me biskota, 1 thikë, 1 lugë, 3 kek, 2 akullore, 1 kanaçe
Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.