Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Boys with Motorcycle

€4,99
Shto në listën e dëshirave

Kur të rriten, këta dy djem do të donin të bëheshin shoferë garash. Ata stërviten me radhë në pistën e garës me biçikletat e tyre të garave. Kush do të jetë më i shpejti sot? Figurat PLAYMOBIL Special Plus me shtesa të shkëlqyera janë dhurata ideale. Argëtim i madh për të mbledhur, luajtur dhe dhuruar!

Informacion shtese
Shifrat: 2 djem; Aksesorë: 1 biçikletë garash, 1 flamur
Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.