Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Burnham Raiders Fire Ram

€33,99
Shto në listën e dëshirave

Përfshin dy Burnham Raiders dhe një mburojë flakë për të pushtuar kështjellat e armikut.
Për të kapur Novelmore Castle, Burnham Raiders kanë zhvilluar një armë veçanërisht të sofistikuar: Fire Ram. Dashi i rrezikshëm rrahës me rrotat e tij të ndezura të zjarrit kontrollohet nga Ashthorn i egër. Në pamje të parë, helmeta e Ashthorn me stolitë e saj masive me gjemba të zeza mund të duket pak jopraktike, por Ashthorn është një luftëtar famëkeq që do të vrasë çdo sulmues. Së bashku me spiunin e poshtër Tindercloak, dy Raiders përpiqen të mposhtin Kalorësit e Novelmore. Pasi Tindercloak dinake futet brenda kështjellës, ai do të zbulojë çdo sekret. Knights of Novelmore jini vigjilentë! Seti i lojërave përbëhet nga Burnham Raiders Ashthorn dhe Tindercloak The Infiltrator, si dhe një dash zjarri në rrota zjarri me një mur të palosshëm për të pushtuar kështjellat e armikut.

Informacion shtese
Figura: 2 Burnham Raiders Aksesorë: 1 helmetë kalorësi, 1 kapuç, 1 mburojë, 3 heshta, 1 shkallë, 1 shpatë, 1 hark, 2 flakë, 2 pishtarë

Rekomandohet për moshat 5 vjeç e lart.