Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Children with Costumes

€15,99
Shto në listën e dëshirave

Fëmijët mund të veshin kostumet dhe aksesorët e përfshirë.
Sot fëmijët mund të vishen, kjo është kënaqësi! Ka shumë kostume në kutinë e madhe, ka diçka për të gjithë. "Unë do të vishem si një kalorës!" bërtet djali. “Sot do të jem një zanë lulesh”, shpjegon vajza. Fëmijët janë të emocionuar dhe menjëherë zgjedhin pjesët e duhura për kostumet e tyre dhe më pas është koha e lojës. Seti i lojërave përbëhet nga tre figura fëmijësh PLAYMOBIL, një arkë thesari për kostume dhe pjesë të vogla, si dhe elementë të ndryshëm maskimi si përkrenare, shpatë druri, mburojë, kapele, pelerinë, shkop magjik, fund me rrathë, tifozë dhe shumë shtesa të tjera. Në të tre figurat e fëmijëve mund të vishen kostumet e ndryshme.

Informacion shtese
Figurat: 2 djem, 1 vajzë Aksesorë: 1 qilim, 1 arkë thesari, 1 kapele goblini, 1 pelerinë goblini, 1 shkop magjik, 1 pelerinë e bardhë, 1 helmetë kalorësi me pendë, 1 mburojë kalorësi, 1 shpatë kalorësi, 1 djall , 1 pelerine djalli me bisht, 1 pantallona të gjera princeshë me rrathë, 2 harqe, 1 kurorë, 1 ventilator, 1 fund me rrathë lule zanash, 1 krah zanash me mbajtëse, 1 lule
Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.