Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Dragon Racing: Astrid and Stormfly

€33,99
Shto në listën e dëshirave

Me shalë të lëvizshme.
Dimensionet e Stormfly: 30 x 25 x 18 cm (LxWxH)
Astridi i guximshëm dhe shoku i saj i zgjuar i dragoit Stormfly janë të pandashëm. Stormfly i përket specieve të dragoit Deadly Nadder dhe ka shpërthime zjarri të nxitura nga magnezi, si dhe gjemba bishti jashtëzakonisht të mprehta. Sigurisht, Stormfly nuk do t'i përdorte kurrë këto kundër miqve të saj. Në garën emocionuese të dragoit, qëllimi është të jesh më i shpejtë për të kapur të gjitha delet. Në pamjen e tyre të ftohtë të garës blu dhe të kuqe, Astrid dhe Stormfly jo vetëm që duken fantastike, por janë edhe të shpejta rrufe. Kjo dyshe shkon verbërisht! Kompleti i lojërave përfshin Astrid dhe zonjën e saj dragua Stormfly në veshjet e tyre të garave, një dele që lëkundet, një sëpatë të dyfishtë dhe elementë të tjerë të lezetshëm. Astrid mund të ngasë Stormfly. Shalja është e lëvizshme.

Informacion shtese
Figura: 1 Astrid; Kafshët: 1 dragua Stormfly, 1 dele hedhëse; Aksesorë: 1 shalë, 2 breza, 1 sëpatë dopio

DreamWorks Dragons © DreamWorks Animation LLC. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.