Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Dragon Racing: Fishlegs and Meatlug

€38,99
Shto në listën e dëshirave

Me shalë të lëvizshme.
Dimensionet e kokrrës së mishit: 18 x 28 x 10 cm (LxWxH)

Këmbët e peshkut dhe dragoi i tij grykës Meatlug janë gjithashtu të pajisur me pamjen e re të lezetshme të garave. Edhe pse të dy janë vazhdimisht në kërkim të një kafshe të shijshme, natyrisht që nuk e humbasin garën e dragoit. Meatlug mund të mos jetë zonja e dragoit më atletike, por ajo nuk është për t'u nënvlerësuar, sepse pavarësisht nga madhësia e saj e ashpër dhe hapja e shkurtër e krahëve, ajo është një fluturuese e shkëlqyer. Shkoni në argëtimin e garave! Kompleti i lojërave përfshin këmbët e peshkut Viking dhe zonjën e dragoit Meatlug në pamje garash, një dele që lëkundet, një shalë dhe gjëra të tjera të shkëlqyera. Këmbët e peshkut mund të hipin mbi dragoin. Shalja është e lëvizshme.

Informacion shtese

Figura: Këmbët e peshkut; Kafshët: 1 dragua Meatlug, 1 dele hedhëse; Aksesorë: 1 shalë, 1 brez, 1 thikë

DreamWorks Dragons © DreamWorks Animation LLC. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.