Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Dragon Racing: Hiccup and Toothless

€33,99
Shto në listën e dëshirave

Me dritë LED dhe funksionin e shkrepjes. Moduli i dritës kërkon një mikro-bateri 1,5 V (AAA).
Përmasat pa dhëmbë: 38 x 50 x 20 cm (LxWxH)
Mirë se vini në garën e dragoit të madh! Hiccup, Astrid dhe miqtë e tyre dragon nga saga e animuar e njohur DreamWorks Dragons, ngrihen sërish dhe këtë herë me një pamje të re të lezetshme garash. Me modelin e tij të shkëlqyer të garave të zezë dhe të kuq, Toothless është edhe më mbresëlënës. Kur dy miqtë më të mirë ngrihen në qiell, është e vështirë të mbash hapin me ta, sepse Toothless mund të fluturojë edhe me shpejtësi supersonike dhe të lëshojë plazmën e tij në një zhytje. Sigurisht, Hiccup ka me vete edhe shpatën e tij flakëruese. Ky ekip dragoi do të jetë i vështirë për t'u mposhtur! Seti i lojërave përfshin Hiccup dhe Night Fury dragon Toothless në një pamje garuese. Hiccup mund të ngasin dragoin. Pa dhëmbë ka një kurriz të ndezur dhe nxjerr bulonat e plazmës nga goja.

Informacion shtesë
Figura: 1 Hickup; Kafshët: 1 Dragoit pa dhëmbë, 1 Dele hedhëse; Aksesorët: 3 predha zjarri, 1 shpatë flakë

DreamWorks Dragons © DreamWorks Animation LLC. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.