Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

DuoPack Air Stunt Show

€5,99
Shto në listën e dëshirave

"Dyshja fluturuese është gati për shfaqjen "Air Stunt Show". Njëri marifet kalon një dërrasë në ajër me një çantë shpine me parashutë, ndërsa tjetri parashutist rrëshqet drejt tokës duke përdorur kostumin e fluturimit me krahë. Luaj me këtë set vetë ose kombinoje me çdo komplet tjetër PLAYMOBIL. Seti përfshin dy zhytës në qiell, helmeta dhe aksesorë të tjerë. Rekomandohet për moshat katër deri në dhjetë vjeç.

Informacion shtese
Shifrat: 2 burra; Aksesorë: 2 helmeta, 1 hoverboard, 1 kostum për rrëshqitje, 2 doreza, 2 pranga krahu

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.
Paralajmërim. Rrezik mbytjeje. Pjesë të vogla. Jo për fëmijët nën 3 vjeç."