Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Dwarf Knight

€4,99
Shto në listën e dëshirave

Dhe aksesorë të tjerë.

I vogël por i fuqishëm! Kjo është motoja e këtij kalorësi trim xhuxh. I pajisur me mburojë, helmetë, shpata dhe çekiç, ai është gjithmonë gati për betejën e radhës. Kundërshtarët edhe më të mëdhenj më mirë kujdes! Figurat PLAYMOBIL Special Plus me shtesa të shkëlqyera janë dhurata ideale.

Informacion shtese
Figura: 1 kalorës xhuxh; Aksesorë: 1 stendë, 1 flamur, 1 skeptër, 2 shpata
Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.