Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Fairy Stilt Walker

€4,99
Shto në listën e dëshirave

Në panair Fairy Stilt Walker i magjeps të gjithë me shfaqjen e saj magjike. Ajo valëvit në mënyrë elegante flamujt e saj shumëngjyrësh dhe buzëqesh në mënyrë misterioze. Figurat PLAYMOBIL Special Plus janë suvenir ideal. Argëtim i madh për të mbledhur, luajtur dhe dhuruar!

Informacion shtese
Figurat: 1 zanë; Aksesorë: 2 flamuj

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.