Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Helicopter Pursuit with Runaway Van

€66,99
Shto në listën e dëshirave

I pajisur me një predhë me grep, helikopteri ngrihet në ndjekje të mjetit të arratisjes së kamufluar të kriminelit. Zbuloni targat duke i fërkuar! Përmasat (automjeti): 28,5 x 11,5 x 14,5 cm (LxDxH)
Treshja e gangsterëve ka planifikuar grabitjen e bizhuterive në mënyrë të përpiktë prej javësh. Furgoni i tyre i zi me model kafkë është një qendër e lëvizshme vjedhjeje me kompjuter dhe laborator. Në murin e raftit ka vend për leva dhe prerëse xhami. Shefi i gangsterit ka studiuar në detaje planet e muzeut dhe depërtimi ka funksionuar në mënyrë perfekte. Tani diamantet kontrollohen për pastërti nën një xham zmadhues. Janë gurë të cilësisë më të mirë. Ashtu si hajdutët po theksojnë grushtin e tyre të suksesshëm me shampanjë, dëgjohet një zhurmë helikopteri. Hajdutët nisen me shpejtësi, por piloti qëndron afër. Me një zhurmë të fortë, grepa përplaset në pjesën e pasme të furgonit dhe ndalon automjetin. Hajdutët nuk mund të shijonin prenë e tyre për një kohë të gjatë. Seti i lojërave përbëhet nga katër figura PLAYMOBIL, një helikopter me grep përleshjeje, një furgon gangster me pjatë satelitore, vend pune kompjuteri dhe raft të integruar për mjetet e vjedhjes. Dyert e pasme të furgonit mund të hapen, çatia është e lëvizshme dhe targat mund të ndryshohen me fërkim.

 

 

Informacion shtese
Shifrat: 1 polic, 3 hajdutë; Aksesorët: 1 mjet ikjeje i pajisur me ndenjëse, monitor, mur me vrima dhe pjatë satelitore, 1 helikopter policie me grep dhe plumb arme me rrufe, 1 thes, 1 valixhe, 1 kuti me dorezë, 2 shkopinj dinamit, 1 shishe, 2 gota pijeje , 4 plumba bulonash, 1 fikse zjarri, 1 pajisje zmadhuese, 1 pajisje me thumba diamanti, 1 kompjuter, 1 goditje me litar, 1 kamera, 3 komplete letrash loje, 3 tabela të misionit monitorues, 1 pistoletë, 2 radio, 1 pushkë , 1 MP3 player, 1 palë pranga, 1 levë, 1 palë dylbi, 1 vegël, 1 elektrik dore, 1 prerës xhami, 10 diamante, 1 helmetë policie me mikrofon, 3 kapele, 3 orë dore, 1 palë pranga, 1 këllëf

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.