Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Horse Trainer

€4,99
Shto në listën e dëshirave

Besimi i madh midis njeriut dhe kalit është një parakusht për një veshje të suksesshme të kalit. Të dy prej shumë vitesh punojnë çdo ditë për shfaqjen e tyre. Sot është dita e shfaqjes së madhe. Mani i kalit është zbukuruar në mënyrë festive dhe artistja ka veshur një kostum elegant. Ngrini perden! Figurat PLAYMOBIL Special Plus me shtesa të shkëlqyera janë dhurata ideale. Argëtim i shkëlqyeshëm për të mbledhur, luajtur dhe për të dhuruar!

Informacion shtese
Shifrat: 1 grua; Kafshët: 1 kalë i vogël; Aksesorët: 1 unazë për stërvitje kuajsh, 1 kapele, 1 karotë, 1 mollë, 1 komplet bizhuteri kuajsh

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.