Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Ladder Unit Fire Truck

€17,99
Shto në listën e dëshirave

Shkalla rrotullohet 360 ° dhe është plotësisht e lëvizshme me koshin. Me bashkim rimorkio.

Nxitoni në vendin e zjarrit me kamionin e zjarrfikëses Ladder Unit. Me një dizajn të ndritshëm dhe plot ngjyra dhe copa të mëdha e të rrumbullakosura, ky grup PLAYMOBIL 1.2.3 është ideal për të vegjlit. Shkallët me kovë rrotullohen, duke e bërë më të lehtë hyrjen në ato zjarre të vështira për t'u arritur. Seti përfshin një figurë dhe një zjarrfikës. Rekomandohet për moshat 18 muaj e lart.

Informacion shtese
Figura: 1 zjarrfikës; Aksesorët: 1 zjarrfikës
Rekomandohet për moshat 1 1/2 e lart.