Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Mermaid Keychain

€5,99
Shto në listën e dëshirave

Çelësi magjepsës PLAYMOBIL Mermaid është një dhuratë fantastike e improvizuar për të gjithë adhuruesit e ujërave nënujore. Kapaku praktik i këputjes e bën lojën e fëmijëve të lidhni sirenën e lezetshme me çelësa, çantë shpine ose çantë dhe i bën gjërat e një tifozi të PLAYMOBIL të dallohen nga turma. Zinxhiri i çelësave PLAYMOBIL Mermaid është një mënyrë e shkëlqyer për t'i mbajtur çelësat të sigurt dhe të dobishëm, ose për të shtuar një prekje magjike në sendet tuaja.

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.