Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Mini Cooper

€69,99
Shto në listën e dëshirave

Të gjithë dashamirët e makinave mund të presin me padurim një ikonë të vërtetë britanike: Mini Cooper. Jo vetëm Mr. Bean, por edhe Beatles, drejtuan këtë makinë kulti legjendar. Si asnjë makinë tjetër, Mini Cooper përfaqëson stilin klasik britanik në një paketë të vogël, argëtuese dhe të shkathët. Nuk është çudi që dizajni i Mini origjinal mbeti pothuajse i pandryshuar për gati dyzet e një vjet. Mini Cooper ofron shumë vetura në një hapësirë ??të vogël - për stilistin Alec Issigonis, ""përdorimi kreativ i hapësirës" dhe ""përqendrimi në gjërat thelbësore"" ishin aq të rëndësishme sa nuk kishte vend për ngrohje apo radio dhe rrëshqitje. u përdorën dritare në vend të dritareve të anulueshme. Ashtu si origjinali, ky model PLAYMOBIL do të bëjë që zemra e çdo koleksionisti të rrahë më shpejt. Porta e pasme mund të hapet dhe katër figura futen në brendësinë e vogël përmes çatisë së lëvizshme. PLAYMOBIL Mini Cooper jo vetëm që shkëlqen me dizajnin e tij të detajuar, por edhe me thekset e tij me ngjyra kromi. Ashtu si një makinë angleze, timoni dhe sedilja e shoferit janë në anën e djathtë. Përveç dy figurave me veshje shumëngjyrëshe të viteve '70 dhe një dalmate, në komplet përfshihet edhe një polic me uniformë klasike angleze.
Përmasat: 7,2 x 3,9 x 3,1 inç (LxWxH).

Markat tregtare MINI të përdorura janë të licencuara nga BMW AG.

Rekomandohet për moshat 5 vjeç e lart.