Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Mini Lip-balm Set

€13,99
Shto në listën e dëshirave

Madhësia:(TH x GJ x L) 5.9cm x 30.4cm x 24cm

Një komplet i vërtetë shkencor për zbulimin e sekreteve të kozmetikës dhe krijimin e balsamit fantastik të buzëve. Kompleti përfshin një bazë zbutëse dylli, ngjyrues pluhuri dhe një aromë të këndëshme luleshtrydheje, kështu që ju mund të krijoni një balsam buzësh i cili është i butë dhe aromatik. Kompleti përfshin gjithashtu një gotë mini matës, shpatull dhe tenxhere për t'ju ndihmuar të bëni një krijim kozmetik vërtet të veçantë që mund ta bëni si dhuratë. Bërja e të gjitha krijimeve të propozuara është e lehtë falë manualit të ilustruar.

 

Për moshat: 8 vjet +