Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

My Take Along Barn

€33,99
Shto në listën e dëshirave

My Take Along Farm nga PLAYMOBIL®-1.2.3 është perfekt për fëmijët në lëvizje. Kali dëshiron të dalë në shesh. Këtu ka shumë hapësirë ??për të ushtruar dhe për të kapur pak ajër të pastër. Kalorësi vendos përkrenaren e saj dhe përgatitet për udhëtim. Macja e shikon me kureshtje teksa ajo largohet me galop, por më pas ngjitet në shtrat për të fjetur. Të gjitha figurat, kafshët dhe aksesorët vendosen lehtësisht në stallën e kalërimit dhe merren pa mundim në valixhe. Eksploroni botën e PLAYMOBIL® me PLAYMOBIL®-1.2.3. Kompletet e lojërave janë ideale për fëmijët e moshës 18 muajsh e lart. Me forma të rrumbullakëta, ngjyra të ndezura dhe pa pjesë të vogla për të gëlltitur, grupet e lojërave janë të sigurta, të cilësisë së lartë dhe kënaqin fëmijët dhe prindërit njësoj.

Informacion shtese
Figurat: 1 kalorës femër Kafshët: 1 kalë, 1 mace Aksesorë: 1 shkollë kalërimi portative, 2 gardhe, 1 shkallë, 1 zonë e gjelbër, 1 shkurre lulesh, 1 thes me drithëra, 1 balonë kashte

Rekomandohet për moshat 1 1/2 e lart.