Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Novelmore: Prince Arwynn Keychain

€5,99
Shto në listën e dëshirave

Me Novelmore-in e mrekullueshëm: Prince Arwynn Keychain, fansat e kalorësve do të kenë gjithmonë me vete personazhin e tyre të preferuar. Falë grepit praktik me zinxhir, figura mund të ngjitet lehtësisht në çelësat ose çantën tuaj. Bën një dhuratë të shkëlqyer për fansat e PLAYMOBIL dhe dashamirët e kalorësit! Novelmore PLAYMOBIL: Princi Arwynn Keychain është një mënyrë e shkëlqyer për t'i mbajtur çelësat tuaj të sigurt dhe të dobishëm, ose për të personalizuar sendet.

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.