Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Novelmore Knights Airship

€43,99
Shto në listën e dëshirave

Një shpikje e zgjuar nga punëtoria e Dario DaVanci. Si një aeroplan, ai mund të transportojë shpejt njerëz dhe objekte dhe të sulmojë nga lart duke përdorur topat e tij funksionalë.
Dario DaVanci është një shpikës i zgjuar. Goditja e tij e fundit gjeniale i çon Knights of Novelmore në ajër, sepse është një zepelin mbresëlënës. Aeroplani jo vetëm që mund të transportojë njerëz dhe sende të vlefshme me shpejtësi të madhe, por është gjithashtu një makinë sulmi ajror i pajisur mirë. Falë topave të integruar, Knights of Novelmore janë gjithashtu gati të qëllojnë nga lart në çdo kohë. Krahas Dario është kalorësi trim Bruce Benett. Burnham Raiders më mirë kujdes nga këta kalorës ajror të gatshëm për betejë! Playset përfshin shpikësit e personazheve të Novelmore, Dario DaVanci dhe kalorësit Bruce Benett, një zepelin me topa qitëse, shigjeta plumbash uji, hartë thesari, arkë thesari, mburojë, shpatë, thes ari dhe shumë shtesa të tjera emocionuese për aventura të shkëlqyera fluturimi. Zepelini ka hapësirë ??për dy figura dhe mund të lëvizë në tokë me rrota.

Informacion shtese
Figura: 2 kalorës Novelmore Aksesorë: 1 zepelinë, 3 topa, 1 grep varke, 1 shtyllë flamuri, 1 spirancë hedhjeje me spango, 1 timon, 1 flamur, 1 mburojë, 1 shpatë, 1 busull, 1 arkë thesari, 4 grep, 1 qese floriri, 3 shigjeta, 4 thasë me rërë, 1 hartë thesari, 1 tufë çelësash, 2 palë pranga krahu, 1 kapele, 1 helmetë

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.