Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Novelmore Mobile Fortress

€43,99
Shto në listën e dëshirave

Dy kalorës në shpikjen e re të Dario DaVanci. Një kombinim katapultë dhe gjuajtës shigjetash.
Në Novelmore, Knights of Novelmore dhe sulmuesit rebelë Burnham përballen me njëri-tjetrin në betejën për armaturën magjike të Invincibus. Dario DaVanci, shpikësi më i shkëlqyer i Novelmore, i ka pajisur Kalorësit me një armë të re sekrete: Kalanë e lëvizshme. Kjo kullë e veçantë sulmi me topa anësor dhe llastiqe gjigante prej guri është tërësisht në shijen e gjeneralit Marcus McGriffin. Si udhëheqës i forcave të armatosura të Novelmore, gjenerali McGriffin është gjithmonë në kërkim të armëve të reja dhe strategjisë ideale që do të çojë në fitore në betejë. Në krah të tij është mekaniku i zgjuar Bolt Nutcliff, i cili gjithmonë di të riparojë dhe mirëmbajë shpikjet e DaVanci. Do të jetë e vështirë për Burnham Raiders të ndalojnë këta dy kalorës. Seti i lojërave përfshin personazhet e Novelmore Gjeneral Marcus McGriffin dhe Bolt Nutcliff, si dhe një kala të lëvizshme. Kalaja e katapultës është e pajisur me dy topa anësor me katër predha, si dhe një llastiqe gjigante prej guri.

Informacion shtese
Figura: 2 Knights of Novelmore Aksesorë: 1 hark, 1 shpatë, 1 mburojë, 1 fanfare, 1 helmetë, 1 kapak piloti, 1 vizatim teknik, 1 flamur, 4 plumba, 2 gurë, 1 teleskop

Rekomandohet për moshat 5 vjeç e lart.