Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

PLAYMOBIL Figures Series 21 - Girls

€2,49
Shto në listën e dëshirave

Argëtim pafund kombinimi me figurat fantastike PLAYMOBIL! Figurat e gjithanshme të PLAYMOBIL në pjesë të veçanta mund të rimontohen çdo ditë. Kokat, trupat, këmbët, aksesorët - thjesht ndërroni, përzieni dhe përputhni. Çantat surprizë të serisë 21 përmbajnë edhe një herë shumë personazhe emocionues si një Valkyrie, një gjimnast, një trajner fokash, një kunoichi, një franceze apo edhe një blogere udhëtimesh. Thjesht hapni çantën dhe lëreni veten të habiteni!

Informacion shtese

Figurat: 1 figurë surprizë në pjesë me aksesorë

Rekomandohet për moshat 5 vjeç e lart.