Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Police Off-Road Car with Jewel Thief

€27,99
Shto në listën e dëshirave

Për ndjekje emocionuese në terren të ashpër! Makina fuoristradë e policisë ndjek grabitësin me biçikletën e tij motocross deri në vendin e tij të fshehtë të fshehtë.

Sapo ka ndodhur një grabitje shumë e pacipë: një hajdut ka vjedhur një thesar ari me vlerë nga muzeu. Tani hajduti është në arrati me biçikletën e tij motocross. Papritur ai largohet nga rruga dhe hipë në rrugë për në pyll. Por edhe terreni kodrinor e i pakalueshëm nuk është problem për policin trim në makinën e tij fuoristradë të policisë. Pa mundim ai kapërcen çdo pengesë dhe befason autorin teksa përpiqet të fshehë sendet e vjedhura në një trung peme të zbrazët. Kjo ndoshta nuk ishte asgjë! Seti i lojërave përmban dy figura PLAYMOBIL, një biçikletë motocross, një makinë policie jashtë rrugës, një pemë të zbrazët, një skunk, monedha ari, pistoleta dhe shumë gjëra të tjera shtesë.

Informacion shtese
Figura: 1 polic, 1 horr; Aksesorë: 1 fuoristradë policie, 1 biçikletë motokros, 1 trung peme me lule dhe liken të varur, 1 thes, 1 sëpatë, monedha floriri, 1 valixhe, 1 elektrik dore, 1 radio, 1 palë pranga, 1 kapele policie, 1 kapuç kapuç, 1 palë doreza

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.