Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Police Parachute Search

€33,99
Shto në listën e dëshirave

Një ndjekje emocionuese në ajër! Hidheni parashutën në ajër dhe shikoni teksa grabitësi noton poshtë. Helikopteri i policisë e mban nën vëzhgim.

Ky operacion policor është një operacion i profilit të lartë. Mashtruesi dëshiron të arratiset me një parashutë. Por ai i bëri llogaritë e tij pa oficerin e zgjuar të policisë PLAYMOBIL në helikopterin e tij. Ndërsa hajduti rrëshqet ngadalë në tokë, polici, nga kabina e helikopterit, e mban gjithmonë në sy. Kur të zbarkojë, ai tashmë pritet. Udhëtimi tjetër shkon në burg. Seti i lojërave përmban dy figura të PLAYMOBIL, polici dhe kriminel, një helikopter policie, një parashutë dhe shumë pajisje të tjera për ndjekje emocionuese ajrore. Hidheni parashutën dhe figurën në ajër dhe shikoni atë të noton në tokë.

Informacion shtese
Figura: 1 polic, 1 horr; Aksesorët: 1 helikopter policie, 1 parashutë, 2 helmeta, 1 armë, 1 këllëf

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.