Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Porsche 911 Carrera RS 2.7

€89,99
Shto në listën e dëshirave

Kush nuk e ka ëndërruar të ketë një Porsche të vërtetë? Me Porsche 911 Carrera RS 2.7, një makinë klasike nostalgjike sportive po i bashkohet tani linjës PLAYMOBIL. Makina e parë sportive e rrugës në botë me spoilerë përpara dhe të pasëm krijon një model të mrekullueshëm PLAYMOBIL. Forma legjendare e trupit të dizajnuar në mënyrë të ndërlikuar përmban detaje aerodinamike dhe spoilerin ikonik të pasëm, i njohur më mirë si 'Bishti i rosës'. Pasqyra e pasme dhe fenerët me detaje kromi, së bashku me germat e lakuara Carrera në anë, i japin makinës klasike një elegancë të veçantë. Për të vendosur figurat brenda makinës, thjesht hiqni çatinë. Tifozët mund të hapin gjithashtu bagazhin për të zbuluar motorin boksier me 6 cilindra të automjetit. Pavarësisht nëse është një udhëtim sportiv rrugor ose një rrugë fshati gjarpëruese, çdo udhëtim është një përvojë me Porsche 911 Carrera RS 2.7 nga PLAYMOBIL. Një model unik makine sportive pa të cilin asnjë koleksion nuk duhet të jetë! Kompleti i lojërave përfshin një Porsche 911 Carrera RS 2.7 në ngjyrë të verdhë elegant me çati të lëvizshme dhe bagazh që hapet, dy figura PLAYMOBIL me kosh pikniku, batanije, hartë rrugore dhe aksesorë të tjerë për një udhëtim të paharrueshëm.
Pllaka e përfshirë në tabelë rendit informacionin më të rëndësishëm të makinës sportive.

Rekomandohet për moshat pesë deri në nëntëdhjetë e nëntë vjet.

Paralajmërim. Rrezik mbytjeje. Pjesë të vogla. Jo për fëmijët nën 3 vjeç.