Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Porsche Mission E

€89,99
Shto në listën e dëshirave

Automjeti elektrik me kontroll RC, efekte ndriçimi të ftohtë dhe stacion karikimi. Kërkohen 7 x bateri AAA

Dimensionet e automjetit: 10,8 x 4,3 x 3 inç (LxDxH)

Shikoni Porsche Mission E gjenial - kombinimi perfekt i teknologjisë me performancë të lartë dhe dizajnit të makinave sportive. Porsche Mission E sjell lëvizshmëri elektrike në dhomën e lojërave. Adhuruesit e makinave sportive do të jenë të emocionuar jo vetëm nga ndriçimi i ftohtë i përparmë, por edhe nga dizajni unik i dritës. Sigurisht, modeli PLAYMOBIL Porsche Mission E gjithashtu përmban një hark të vazhdueshëm të dritës në pjesën e pasme. Edhe procesi i karikimit të makinës sportive elektrike mund të rikrijohet, ashtu si në jetën reale. Falë telekomandës së integruar RC, tifozët e vegjël të makinave sportive mund të shpejtojnë menjëherë. Argëtim garash i gjeneratës tjetër! Kompleti i luajtjes përfshin një Porsche Mission E, një figurë të lezetshme PLAYMOBIL, një kolonë karikimi me kabllo karikimi, një telekomandë RC dhe pajisje të tjera emocionuese për veprime me ritme të shpejta garash. Shtatë 1.

Informacion shtese

Shifrat: 1 burrë; Aksesorët: 1 Porsche Mission E, 1 kontrollues RC, 1 kolonë karikimi, 1 fletore, 1 orë dore

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.