Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Rainbow Daycare

€78,99
Shto në listën e dëshirave

I pajisur me tavoline per femije, karrige, kend lojrash dhe kuzhine. Përfshin një zile funksionale dhe ndriçim të jashtëm. Mund të kombinohet me dhomën e fëmijëve (70282 - shitet veçmas). Përmasat: 50.5 x 27 x 19.5 cm (LxWxH).
Mirë se vini në Daycare "Rainbow". Këtu të gjithë fëmijët ndihen plotësisht rehat. Qoftë duke luajtur në sallën e lojërave, duke ngrënë drekë apo duke larë dhëmbët në banjë, në këtë Daycare ka gjithmonë një humor të mirë. Mësuesja e kopshtit kujdeset për çdo fëmijë me shumë kujdes. Për një fillim të mbarë të ditës, së pari shërbehet një mëngjes i duhur. Fëmijët ulen në tryezën e rrumbullakët dhe shpaketojnë kutitë e drekës. Zbulohen sanduiçe të shijshme djathi, proshutë dhe marmelatë. Pas mëngjesit, disa fëmijë shkojnë në këndin e lojërave për të lavdëruar, ndërsa të tjerët pikturojnë vepra të vogla arti në tryezë. Në çerdhen miqësore "Rainbow" të gjithë fëmijët janë të lumtur. Seti i lojërave përmban një ndërtesë tërësisht të mobiluar me kënd lojrash, banjo, aneks kuzhine, kënd përkëdheljeje, lodra dhe katër figura PLAYMOBIL.

Shifrat: 1 grua, 2 vajza, 1 djalë Kafshët: 1 flutur Aksesorë: 1 ndërtesë çerdhe, 4 karrige, 1 tavolinë, 1 aneks kuzhine, 1 lavaman, 1 raft, 1 raft qoshe, 1 gardërobë, 1 tualet për fëmijë, 1 komplet blloqe ndërtimi në forma dhe ngjyra të ndryshme, 1 kuti blu, 1 shportë e madhe, 1 shportë e vogël, 2 dosje, 1 telefon, 1 çantë shpine për fëmijë, 4 fotografi për fëmijë, 1 kovë me rërë, 1 lopatë me rërë, 1 grabujë me rërë, 1 lotim kanaçe, 1 aeroplan letre, 1 makinë mini RC, 1 kukull indiane, 2 çanta kopshti, 3 peshqirë, 1 tenxhere, 1 kazan çaji, 4 filxhanë, 4 pjata, 3 gota pije, 4 lugë, 1 lakër të kuqe, 1 radio, 1 kitarë, 3 furça dhëmbësh, 3 libra, 1 arush pelushi, 1 peshk lodër 1 pasqyrë, 1 kuti bojë, 1 komplet aksesorë shkrimi dhe pikture, 1 termos, 1 tub paste dhëmbësh, 2 furça tualeti, 1 rrotull letër higjienike, 1 kuti dreke,4 feta bukë me mbushje të ndryshme, 1 hark flokësh

kërkohen 2 x bateri AAA

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.