Transporti falas për produktet mbi 15€.

Shporta Juaj

0

Shporta juaj është bosh

Shkoni në Dyqan

Special Operations Agent

€4,99
Shto në listën e dëshirave

Për asgjësimin e lëndëve plasëse është thirrur grupi special i policisë. Agjenti i Operacioneve Speciale ka veshur një kostum special me helmetë për detyrën e tij të rrezikshme. Së pari, roboti i vogël dërgohet për të zbuluar eksplozivët, pastaj është koha për t'i çaktivizuar ato. Figurat PLAYMOBIL Special Plus janë suvenir ideal. Argëtim i madh për të mbledhur, luajtur dhe dhuruar!

Informacion shtese
Figura: 1 polic; Aksesorë: 2 kone trafiku, 1 GPS, 1 Robo-Beetle, 1 trekëndësh paralajmërues, 2 dinamit

Rekomandohet për moshat 4 vjeç e lart.